Beseda občanů se zastupiteli obce: čtvrtek 23. srpna 2018 v 18h.

Zajímá Vás kdy se začne kopat kanalizace, kdy bude vyřešeno parkování, chodníky nebo odvodnění vaší ulice? Chcete vědět co ti na obecním úřadě dělají, v jaké fázi jsou rozjeté projekty a kdy budou dokončeny? Přijďte se zastupitelů obce zeptat na cokoliv. Ve čtvrtek 23. srpna v 18h pořádáme v obecním domě další BESEDU občanů se zastupiteli obce. Občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.

Součástí akce bude také představení kandidátů volebních stran INICIATIVA a Za Držovice, které se 5. a 6. října budou ucházet o Vaše hlasy při volbách do zastupitelstva obce.

Pozvánka na besedu 2018

Beseda občanů se zastupiteli obce: čtvrtek 7. září 2017 v 17h.

Srdečně Vás zveme na další BESEDU OBČANÚ se zastupiteli obce, která se bude konat ve čtvrtek 7. září v 17h. v sále obecního domu. Přijďte si popovídat s novým vedením obce a zjistit jak si stojí po 6 měsících ve funkcích. Daří se jim plnit předvolební sliby? Zlepšila se komunikace úřadu s občany? A co spolupráce mezi zastupiteli? Co nás v obci čeká a co byste si naopak přáli? Budeme se na Vás těšit již tento čtvrtek.

Pozvánka na besedu 2017

Beseda kandidátů Iniciativy a Za Držovice: čtvrtek 26. ledna 2017

Dne 26. ledna v 18:00 pořádáme BESEDU s kandidáty sdružení Iniciativa a Za Držovice. Beseda se bude konat v restauraci U Císařské cesty v Držovicích a opět bude moderována profesionálním moderátorem panem Michalem Muchou. Přijďte si s námi popovídat a podělit se o to, kterým směrem si myslíte, že by se naše obec měla ubírat. Pivo a nealkoholické nápoje zdarma opět zajištěny. Všichni občané i současné vedení obce jsou srdečně zváni.

Lyžařský výlet: pátek 3. února 2017

Sdružení nezávislých kandidátů Iniciativa a Za Držovice Vás srdečně zvou na lyžařský zájezd, který proběhne 3. února 2017 do střediska SKI Aréna Karlov pod Pradědem. Zveme všechny nadšence zimních sportů od lyžařů po sáňkaře, dospělé i děti s doprovodem. Doprava zajištěna ZDARMA. Odjezd od držovické kaple proběhne v 7:30. Odjezd z Karlova v 16:00. Předpokládaný návrat do Držovic v 18:00. Registrovat se můžete nejpozději do 2. února do 17:00 u pí. Kreplové na tel: 777 862 882.