Iniciativa občanů

Marek Strouhal
Marek Strouhal
28 let, dispečer
Člen kulturní komise a grafik Držovického zpravodaje.
Bez politické příslušnosti.

Od loňského roku jsem členem Iniciativy občanů Držovice a po našem společném vítězství v předčasných volbách působím v naší obci jako člen kulturní komise a podílím se spolu s ostatními členy a zástupci všech spolků na organizaci a pořádání různých obecních akcí v průběhu roku.

Mimo jiné i spolu se svými kolegy Jakubem a Renatou pro Vás občany editujeme a připravujeme Držovický zpravodaj, tak aby se k Vám srozumitelně a přehledně dostávali veškeré aktuální informace o dění v obci.

Vy spoluobčané, jste při rekordní účasti při loňských předčasných volbách dali jasně najevo, jakým směrem chcete, aby se obec dále ubírala a dali jste nám důvěru a možnost Vám ukázat, že to myslíme vážně. Nebojím se říci, že program, se kterým jsme vloni u Vás uspěli, jsme i v tak krátkém čase stihli splnit na jedničku a to hlavně díky kolektivnímu rozhodování a řízení nového a schopného týmu zastupitelů ale i Vás samotných občanů při pravidelných besedách a na zastupitelstvech obce.

Aktuálním programem na ten minulý kontinuálně navazujeme a pokračujeme dále v zavedených trendech, kvůli kterým jste nás zvolili do vedení obce a ve kterých chceme dále pokračovat k Vaší spokojenosti, tak abychom všichni společně mohli pokračovat v rozkvětu naší krásné obce.

ZPĚT