Iniciativa občanů

Jana Františka Kreplová
Františka Jana Kreplová
56 let, administrativní pracovník
Bez politické příslušnosti.

Jmenuji se Františka Jana Kreplová, je mi 56 let, jsem vdaná.

Do předčasných voleb obecního zastupitelstva vstupuji jako nezávislý kandidát. Proč kandiduji? Protože mi není lhostejná stávající situace v obci Držovice.

Mám za sebou mnohaleté zkušenosti v podnikání (firma Nekr Držovice), v administrativě s čerpáním různých dotací, s realizací a restaurováním kulturních památek. Jak jsem se k této činnosti dostala? Od roku 1997 jsem upozorňovala Město Prostějov na situaci v bývalé okrajové části Držovice a na havarijní stav kaple sv. Floriána. Stala jsem se jedním z členů týmu, který pracoval na obnově objektu. V roce 2004 byla kaple slavnostně otevřena.

Velmi ráda se učím novým věcem, v současné době navštěvuji Rudolfínskou Akademii Praha. Mám za sebou studium a výcvik PCA Institutu a studium Památkové péče NPÚ Praha.

Přes Česko - německý fond budoucnosti jsem aktivně v kontaktu s německými občany. Pomáhám v navazování přátelství, stavění mostů a bourání starých předsudků.

Mám ráda všechny druhy zimních i letních sportů. Aktivně lyžuji, běhám, hraji tenis. K mým koníčkům patří také cestování, objevování kultur, zvyků a tradic.

ZPĚT